Stinger VIP autokompuuter

Letihind: 1,399.00
1,299.00
Säästad: 100.00 (7%)
P-VG-12
1-9 päeva
+

 

VIP

 

Meie parim toode

 

Me pole kunagi varem nii head toodet teinud. Krediitkaardi suurune. Õhuke. Plug-n-play uutele kasutajatele. Täpsed seaded asjatundjatele. 

Ent, mis kõige tähtsam – jõudlus on meie trumbiks. Hiljuti saime esikoha maailma tuntuimas katses:
,,Esimene RADARI ja LASERI kaitses.“

 

Uus VIP ekraan

Stinger VIP screens

 


Detsembri alguses tarnime uue ja parema ekraaniga VIP-i. Mõned näited ekraani uuendustest: 

- Kiirem reaktsioon puudutusel suure puuteekraani tõttu.
- Selgem pilt suurema kontrasti ja heleduse tõttu.
- Päeval on parem lugeda, kuna helkimist on vähendatud 70%. 
- Kenam välimus väljalülitatuna tänu täielikult mustale eesosale.

Uus ekraan on samade mõõtmetega nagu selle eelkäija. See sobib samasse ekraani hoidjasse ja ühildub
kõikite teiste VIP-süsteemidega.

 

 

Sihtmärgi vaatega ekraanid

Stinger VIP screens

Kogege sihtmärgi vaatega ekraani ja te ei pea enam kunagi mõtlema, kus asub kiirusemõõtmispunkt. See näitab, kas radar* tuleb eest, küljelt või tagant (vajalik auto ette ja taha HD-antennide paigaldamist), kas laserit* lastakse eest või tagant (vajab auto ette ja taha laserite paigaldamist) ning fikseeritud asukohaga kiirusmõõteseadmete tuvastus.

Stinger VIP screens

Dünaamiline tundlikkus

Lõime ,,Dünaamilise tundlikkuse“. See toob lisatundlikkuse sinna, kus teil seda vaja läheb – nutikates kiirusemõõtmispunktides. Lisaks teavitab VIP osades Euroopa riikides ja USA maakondades kasutatavatest nn lühikese impulsiga laserist, kiirpäästikust või POP-radar relvadest.

 

 

Hiirvaikne

Stinger VIP screens

Stingeri ainulaadne Valehäire platvorm muudab VIPi nii vaikseks, et arvate, et olete selle hääletuks teinud. Lisaks teeb eelmainitud dünaamiline tundlikkus VIPi veel vaiksemaks. VIPi uus tarkvara sisaldab täiustunud filtreerimisvõimalusi, mis ei lase eksitavatel autosisestel ja autovälistel radariallikatel teid häirida. Ühesõnaga – hiirvaikne.


 Kaks VIP ekraani: Krediitkaart ja XL 

Stinger VIP screen
 

VIP on saadaval krediitkaardisuurusena ja suuremas formaadis XL-na. Ekraani kompaktne mõõde muudab selle popiks valikuks võimsate sõiduautode juhikabiini, ent XL pakub ka muid eeliseid: see sisaldab suuremat puuteala, suuremaid ikoone ja pikslid on sel kahekordsed. Hoolimata sellest mahub see tavalisse ekraani hoidjasse.

 

0.0001 gigahertsiline täpsus

Stinger VIP screen

VIP sobib Stingeri uusima ,,planaartehnoloogiaga“, mis teeb sellest saadavalolevaist HD-antennidest täpseima kiirusemõõtmispunkti kaitse. Stingeri HD-antenn võtab mõõtmisest kindlasti viimast, kuna mõõtetäpsus on 0.0001 GHz. Ja seda põhjendatult, kuna parem täpsus tähendab vähem eksimusi*.

 

Selgemad heliteated

VIP sisaldab ka heliteateid (inglise, hollandi ja saksa keeles) ja kiiremaid asukoha loendi teateid, mis teavitab teid asukohale lähenedes aina sagedamini.
 
 
.

Videod kahjuks puuduvad