Stinger Freedom Laser

699.00
SFLKIT
1-9 päeva
+

Stinger Freedom Laser

Teie uus relv tänapäevaste laserkiirusemõõtjate vastu

 

Me töötame alati Stingeri kallal arendades seda kui järgmist suuremat saavutust kirega, kuid samuti – nagu meile meeldib mõtelda – oskuste ja taibuga. Meile meeldib saada hakkama väljakutsetega kõva töö, pühendumise ja nupukusega.
 
Seekord on see viinud Freedom Laserini; meie tuliuue kaitseni laserkiirusemõõtjate vastu, mis on tehtud spetsiaalselt kiirete autode jaoks. See on meie esimene seade ainsa eesmärgiga kaitsta teid igat liiki laserkiirusemõõtjate vastu. Freedom Laser on autonoomne: see ei vaja töötamiseks Stinger VIP seadet ega Stinger Card’i.

 

Läbimurdeline sooritus

Freedom Laser on samuti kõige parem kaitse laserkiirusemõõtjate vastu, mille me oleme kunagi ehitanud. Oleme kontrollinud seda isegi tänapäeva kõige kavalamate kiirusemõõtjate suhtes, ja Vabaduslaser on võitjana väljunud. Lihtsalt see toimib läbimurdeliselt – ükski teine süsteem ei paku seda, mida pakub Freedom Laser.

  

 Laserkiirusemõõtja kasutamist tähistab lihtsalt piiks.

 

 

 

Klantsvälimus

Sooritus on Freedom Laseri tuum. Siiski, selle toote ülilihtne kasutamine teeb sellest tõelise rõõmuallika. Ning kui peame silmas  luksusautosid, peab see lisama midagi juhikohale – kindlasti mitte sealt midagi ära võtma.
Niisuguste kaalutlustega oleme kavandanud kaks kasutajaliidese valikut.

          

LED: silma alt ära liides

LED liides on põhimõtteliselt see nagu kirjas: see on LED, kuid sellel on veel eraldi nupp. Selle kujundamisele pole väga rõhku pandud,pigem on see kokku pandud nii, et see oleks peaaegu nähtamatu.

Nupu saab panna ükskõik millisele virtuaalselt nägemisulatusest väljas kohale, nagu väikesesse hoiuruumi, samal ajal kui LED võib asuda varjatult armatuurnäidikute vahel või peituda täielikult armatuurlaua olemasoleva ruumi sees. Sellel liidesel puudub meelega võime muuta muid seadistusi selleks, et olla maksimaalset varjatud.

Riba: hoolikalt kujundatud liides.
Riba on ilusti kujundatud plaat, mis koosneb peidetud kolme puutenupuga pinnast. Kaasaegne ja teravmeelse väljanägemisega, väike ja õhuke, uskumatult lihtne ja selge kasutada. See on rakendus, mida näha ja puudutada.

Oma 50 mm pikkuse ja 5 mm paksusega sobib see elegantselt peaaegu igale juhikohale. Silmatorkamatu ja tagasihoidlik ooterežiimil, kuid eksimatult hoiatuseks omal kohal. Riba on ülisobiv selleks, et tekitada värvikoodiga selgeid visuaalseid märguandeid.
Riba tuleb standardsena koos eraldi kõlariga ja sellel on oivaliselt lihtne „rääkiv“ menüü. Puudutades ainult riba keskkohta, sisenete hõlpsasti kasutatavasse rääkivasse menüüsse, mis laseb teil lihtsalt muuta seadeid, mis sobivad teile kõige paremini.
 
 

 

 

 

 

Ilu sees ja väljas

Me kujundasime Freedom Laseri tippsooritusteks ja isegi selleks, et olla visuaalselt sobiv lisand luksusautode interjööridele.
 
Ent täiuslik lõiming autoga ei lõppe sisemusega, ja seepärast kindlustame, et Freedom Laseriga varustatud auto jääb üllatavalt märkamatuks ka väliselt. Samal ajal kui mitte-Stingeri laserpead võivad olla püsti nagu valutavad pöidlad, me arendasime oma laservastuvõtjaid, et nad ei oleks mitte ainult teravmeelse välimusega, vaid ka kõige väiksemad. 
 
Väike laserruut võtab vastu siseneva laserkiirusemõõtja valguse. 
 
 
Maagilised-Fiibrid – üsnagi vajalikud luksussõidukitele

 

Vastuvõtjad on alles algus. Oma saatjatele lõime me midagi imepärast: pannes need kokku kiududest, on need nüüd isegi väiksemad kui tuletikud, mis pole siiski ainult näitamiseks. Meie arvates on väikesed lasersilmad üsnagi vajalikud ükskõik millisele luksussõidukile paigaldamiseks.
 
Fiiber on ainult 2,8 mm lai ja peaaegu nähtamatu.
 
Ja see käib ainult „tavalise“ seadistuse kohta. Mõned riigid on hakanud kasutama uut laserkiirusemõõtjate liiki (mida me Stingeris kutsume „pööratud“ laseriks). Nendega tõhusalt toime tulemiseks on soovitatav – või isegi vajalik – paigaldada mõned laserpead auto tagaotsa kerge nurga all külje poole.
Sellepärast sõidavad mõned sõidukid (tavaliste laserkaitsesüsteemidega) ringi imelikult paigaldatud lasersilmadega nagu näeme allpool oleval pildil. Võrdluseks oleme pannud selle kujutise kõrvale pildiga, millel on peaaegu nähtamatud Stingeri Freedom Laseri fiiber pead paigaldatud sarnasesse kohta.
 
     
                                        Tavaline külje laserikaitse                                                     Külje laserkaitse koos uskumatult väikese Freedom Laser fiiber saatjaga
 

Nagu te näete, lisaks tippsooritusele ja oma hiilgavalt tundlikule rakendusele on Freedom Laser ka võrratu, kui jõuame teravmeelse ja varjatud paigaldamiseni luksusautodele.

 

 

Veel täiustatud: ohutussignaalid autolt autole

 Tänu suurema täpsuse ja tundlikkusele pakub Freedom Laser parimimaid ohutussignaale. Oma meeldiva hinna tõttu naudivad üha suuremad inimrühmad ohutussignaale. Juba ainult selle pärast võiks paigaldada enda autole Freedom Laseri.
 
 
Autolt autole ohutussignaalid
 
Lasersignaal võimaldab Freedom Laseril saata „autolt autole“ hoiatusi. Me kutsume neid märguandeid ohutussignaalideks (SafetySignals). Ohutussignaalidega saab Stingeri kasutaja (Card, VIP või Freedom Laser) hoiatada teisi Stingeri kasutajaid lülitades ohutussignaalid sisse või edastades neid.
 
 
Stingeri kasutaja, kes vajutab järsku pidurile, tekitab „Järsu pidurduse“ signaali teiste naabruses asuvate Stingeri kasutajate kuvaril. Teid hoiatatakse järsult pidurdavatest liiklejatest teie lähedal. See väldib suuri purustusi ja isegi päästab inimelusid.
 
 

 

 

.

Videod kahjuks puuduvad