Kasutajatingimused

carworld.ee on ettevõtte BW GRUPP OÜ kaubamärk. Selles dokumendis nimetab BW GRUPP OÜ ennast järgmiselt: "carworld.ee".
 
Meie carworld.ee's austame oma kodulehe külastajate privaatsust ja oleme loonud käesolevad tingimused, et selgitada, (1) millist infot me Teilt võtame, kui meie lehekülge külastate, (2) kuidas me seda informatsiooni kasutada võime, (3) teie valikuid, kuidas me seda informatsiooni kasutada võime, ja (4) milliseid turvameetmeid rakendame, et seda informatsiooni kaitsta. Teatud informatsioon Teie kohta salvestatakse automaatselt meie serveri poolt; muu informatsioon salvestatakse ainult juhul, kui selle meile edastate (nt esitades meile ostutellimuse).
 

Informatsioon, mida salvestame automaatselt

Kui külastate seda veebilehte, salvestatakse teatud Teid isiklikult mittepuudutav informatsioon automaatselt meie serverisüsteemi poolt. Selline info, nagu Teie kasutatav veebibrauser, operatsioonisüsteem ja Teie arvuti IP aadress (number, mille eraldab Teie arvutile internetiteenuse pakkuja), salvestatakse seetõttu, et hõlbustada meie veebilehe ideaalset kuvamist Teie arvutiekraanil. Me võime talletada seda informatsiooni turvalisuskaalutlustel, statistika koostamiseks või seadusega nõutud tingimustel.
 

Isiklik informatsioon, mida meiega jagate

Me võime küsida Teilt isiklikke andmeid erineval viisil. Näiteks võite meile edastada sellist informatsiooni, kui (1) täidate veebipoes mõne ankeedi (nt. erinevad ankeedid, et registreeruda uudislehega, kampaaniatega liitumisel, konto loomisel või küsimustikule vastamisel); (2) täidate ankeedi, et meiega ühendust võtta; (3) ostate meilt tooteid või teenuseid.
Sellistel juhtudel võib Teilt küsitav informatsioon olla näiteks Teie nimi, e-maili aadress, postiaadress ja postiindeks, riik ja telefoninumber. Me ei küsi Teilt krediitkaardinumbreid või muud finantsinformatsiooni. Seda infot küsitakse meie autoriseeritud makseterminali Skrill Ltd. poolt. Lisaks võime küsida muud vähem isiklikku informatsiooni, nagu Teie sünnipäeva, sugu, keele-eelistusi, hobisid ning meie kodulehe külastamisega seonduvat infot (nt Teie veebikülastusharjumusi ja -eelistusi). Muidugi ei ole te kohustatud ühelegi sellisele küsimusele vastama (või meie kodulehel mõnele kindlale lingile või nupule klikkima), kuid sellisel juhul võivad olla mõned meie poolt pakutud tooted või teenused Teie jaoks mingil määral piiratud.
 

Kuidas võidakse kasutada Teie isiklikku informatsiooni?

carworld.ee piires
Kui Te ostate meilt tooteid või teenuseid, kasutame Teie poolt edastatud isiklikku infot, et täita Teie tellimus ja pakkuda kliendituge. Paljud veebipoe kliendid on eriti murelikud oma krediitkaardiandmete osas - need andmed talletatakse turvaliselt meie ülalpool mainitud makseterminalides ja jagatakse ainult pankadega või muude seadusega sätestatud instantsidega (palun vaadake makseterminalide oma privaatsustingimusi). Lisaks võidakse teatud mitte-finantsilist infot jagada, kui vaja, ettevõtetega, mis on seotud Teie tellimuse täitmisega (nt. tellimuse teostamine, tehniline tugi, arveldamine, postitamine, hoiustamine). Me ei rendi, müü ega jaga Teie isiklikku informatsiooni reklaamipartneritega või muude era- või juriidiliste isikutega.
Kui tellimuse täitmise ajal soovite liituda meie uudiskirjaga või kampaaniatega, võime kasutada Teie isiklikku infot ja muud infot, mida Teie kohta talletame, et hoida Teid kursis meie toodetega või võtta Teiega ühendust toodete või teenuste osas, mis meie arvates võiksid Teile huvi pakkuda. Teil on alati võimalus sellistest teavitustest keelduda. Keelduda saate, kui järgite vastavas kirjas olevaid juhiseid või saates meile e-maili.

Seadusega sätestatud põhjustel

Me jätame endale õiguse edastada Teie isiklikku informatsiooni Eesti Vabariigi seadusega sätestatud viisil, kui leiame, et see informatsioon on vajalik Teie tuvastamiseks, Teiega kontakteerumiseks või Teie vastu hagi esitamiseks juhul, kui olete rikkunud meie üldtingimusi või kahjustate meelega või kogemata meie ettevõtte õigusi või omandit, veebilehe teisi külastajaid või kedagi teist, kes võiks olla puudutatud Teie käitumisest või tegevusest. Sellistel juhtudel nõuame võimalusel eelpool mainitud kõrvalistel isikutel Teie andmete saladuses hoidmist.

carworld.ee varana
Me täname Teid, et usaldate meile oma isiklikku informatsiooni ja teatame, et Teie informatsioon on ühtlasi ka carworld.ee vara ja saab tavapäraseks osaks meie äridokumentides. Kui carworld.ee vahetab osaliselt või täielikult omanikku või astub partnerlusse mõne teise ettevõttega, võidakse Teie isiklik informatsioon edastada vastavale ettevõttele. Me teatame Teile igasugusest sellisest tegevusest aegsasti.

 

Teie isikliku info kaitsmine.

carworld.ee hoolib Teie isikliku info turvalisusest. Me järgime üldlevinud standardeid, et kaitsta Teie infot ja vältida sellele ebaseaduslikku ligipääsu, säilitada andmete turvalisus ja kasutada Teie isiklikku informatsiooni õigesti. Kui jagate oma krediitkaardiandmeid, kaitsevad meie makseterminalid Teie infot SSL krüpteerimismeetodiga.
Hoolimata suurtest tehnoloogilistest edusammudest, mida on rakendatud andmete kaitsmisel, ei ole siiski ükski elektrooniline infoedastus ja -talletussüsteem teadaolevalt 100% turvaline. Seega, kuigi kasutame modernseid ja majanduslikult mõistlikke viise Teie isikliku info kaitsmiseks, ei saa me garanteerida selle info absoluutset turvalisust selle edastamisel või säilitamisel meie süsteemi piires.
 

Lapsevanematele, kes on mures oma laste turvalisuse osas meie lehe külastamisel.

Me oleme igale vanusele sobilik veebilehekülg, mis ei talleta teadlikult mingit infot laste kohta, kes on alla 13 aasta vanused. Hetkel ei salvesta me oma veebilehel mingit infot isiku vanuse kohta. Lisaks on meie veebileht siiski suunatud täiskasvanutele, millele vihjavad ka meie poolt kasutatavad maksesüsteemid.
 

Küpsised

"Küpsis" on väike tekstifail, mille võib veebileht salvestada Teie arvuti kõvakettale andmete säilitamise tarvis. Küpsised teevad lehekülje külastamise lihtsamaks, salvestades näiteks Teie paroole või seadistusi, hoides meeles Teie ostukorvi sisu või muudel sarnastel viisidel; lisaks ka, et tuvastada Teid, kui pöördute tagasi meie kodulehele ja vältimaks vajadust Teiepoolseks andmete uuesti sisestamiseks. Enamik veebibrausereid on vaikimisi seadistatud küpsiseid vastu võtma. Siiski on Teil võimalus keelata brauseril neid salvestamast või panna see Teid teavitama enne küpsise salvestamist (nendeks seadistusteks peaksite lugema vastava veebibrauseri kasutusjuhendit). Kui otsustate keelata küpsiste salvestamise brauseri poolt, võivad mõned meie veebilehe osad Teie jaoks täielikult mitte töötada või töötada märkimisväärselt aeglasemalt.
Mõned meie leheküljed võivad sisaldada elektroonilisi pilte (nimetusega "Clear GIF", "Single-Pixel GIF" või "Web beacon"), mis võimaldavad meil lugeda kodulehe külastusi või saada ligi küpsistele. Põhimõtteliselt võib iga meie veebilehel olev pilt toimida ka "Clear GIF-ina." Tavaliselt on "Clear GIF-id" siiski väga väikesed (u. 1x1 piksli suurused) failid. Nad on tavaliselt nähtamatud, aga nende olemasolu võib siiski märgata, kui vaatate veebibrauseri kaudu kodulehe koodi. "Clear GIF" on niivõrd väike seetõttu, et ta ei kasutaks kodulehe väärtuslikku ruumi arvutiekraanil, mida on parem kasutada vajaliku info kuvamiseks. Me võime kasutada "Clear GIF-e" ka oma e-mailides, et saada kinnitust selliste e-mailide avamise kohta. carworld.ee poolt üles seatud "Clear GIF-id" ei ole kasutusel Teie isikliku info kogumiseks või jälgimiseks, kuigi neid võidakse kasutada koos küpsistega, et salvestada teatud toiminguid. Me kasutame "Clear GIF-e" reeglina selleks, et kokku panna anonüümset statistikat meie veebilehe ja e-mailide kohta.
 

Lingid teistele veebilehekülgedele

Meie koduleht võib sisaldada linke kõrvalistele veebilehtedele, mis pakuvad kaupu või teenuseid, mida carworld.ee mingil viisil toetab. Need veebilehed ei ole hallatud või juhitud carworld.ee poolt ja kõik tehingud, kuhu satute neid veebilehti külastades on juba vastavuses nende veebilehtede tingimuste ja turvalisussüsteemidega. Te ei tohiks eeldada, et nende tingimused või tavad ühtivad meie ettevõtte omadega. Inimesed, kes külastavad neid veebilehti, peaksid tutvuma vastavate lehtede tingimustega.
 

Kuidas meiega ühendust võtta

Kui Teil on küsimusi meie privaatsustingimuste kohta, võite ühendust võtta meie klienditeenindusega kasutades meie kontaktileheküljel olevaid rekvisiite. Kui saame küsimuse meie privaatsustingimuste kohta, kasutame Teie isiklikku infot (nt Teie e-maili aadressi) ainult selleks, et Teile vastata. Kui Teie küsimus on seotud mõne meie partnerfirmaga, võime jagada Teie infot ka temaga, et tagada Teile parim vastus.
 

Muudatused privaatsustingimustes

Me jätame endale õiguse muuta või uuendada neid privaatsustingimusi igal ajal, seega soovitame Teil meie privaatsustingimustega aegajalt jälle tutvuda. Kui teeme märkimisväärseid muudatusi neis tingimustes, teavitame Teid sellest ka oma kodulehel. Me võime teavitada Teid sellistest muutustest ka e-maili teel.
 

Rahvusvahelised külastajad

Meie veebilehekülg ja serverid, mis lehte kuvavad, asuvad Ameerika Ühendriikides. Kogu informatsioon, mida selle veebilehe külastajatelt kogume, salvestatakse, kasutatakse või töödeldakse osaliselt või täielikult Ameerika Ühendriikides või Eesti Vabariigis (kus asub meie peakontor). Kõik ostud sellelt veebilehelt sooritatakse juriidiliselt Eesti Vabariigis. Kõik sellel veebilehel kuvatav allub Eesti Vabariigi kehtivale seadusandlusele.
 

Meie privaatsustingimustega nõustumine

Kasutades seda veebilehekülge nõustute viisidega, kuidas carworld.ee kogub Teie isiklikku informatsiooni lähtudes käesolevatest privaatsustingimustest.